KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9344264

nr 934 4264

Akvarell

Leo Fallkowski, På bussen, signerad, 28x40

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 12 januari 2015
kl 18:40:39

  • 12 jan

e-auktion

Läs mer om e-auktion