KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16536266

nr 1653 6266

Akvarell

kustmiljö. Signerad H Möller. Akvarell, 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 57x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2024
kl 19:50:55

25/10 13:46:29 1      Vinnande bud