KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955168
nr 1395 5168
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Signerad, akvarell, 24x27cm, yttermått inklusive ram: 27x30cm
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:26:11
27/4 21:58:20
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow