KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14222014

nr 1422 2014

Johan Fredrik Isberg

(1846-1904)

Johan Fredrik Isberg (1846-1904), Drottninghuset, Johannesgatan 16. Signerad, numrerad 1902. Akvarell, bildmått: 10x15 cm, yttermått inklusive ram: 24x31

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:04:59

27/9 17:48:22 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Johan Fredrik Isberg

Läs mer om Johan Fredrik Isberg