KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16958317

nr 1695 8317

Akvarell

Hans Abrahamsson (1903-1992), Sverige. Signerad, älvlandskap, 50x64 cm, yttermått inklusive ram: 69x83 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 april 2025
kl 20:05:48

21/4 19:25:48 1      Vinnande bud