KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714356
nr 1371 4356
Gösta Geerd
(1907-1982), Sverige
Akvarell, Apor. Signerad. Motivet: 30x26 cm
Gösta Geerd, svensk målare och tecknare född 1907, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:52:21
11/1 18:51:10
Gösta Geerd
Läs mer om Gösta Geerd