KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7404544
nr 740 4544
Akvarell
Fartygsporträtt, S. S. Norge, 1902, Monogramsignerad, motivets mått: 30x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 13 februari 2012
kl 17:45:33
2.200 kr
3.200 kr
2.500 kr
2.800 kr
3.100 kr
3.300 kr
3.600 kr
3.500 kr
3.700 kr
3.800 kr
3.900 kr