GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 17515366

nr 1751 5366

Vas

1800-tal, Kina, Höjd: 38 cm

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:37:32