GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 10928506
nr 1092 8506
Vas
Keramik, signerad. PM, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2017
kl 18:56:52
27/2 13:17:55
Tilgman Keramik