GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terriner 13442242

nr 1344 2242

Terriner

2 st, Kor, Italy. Längd: 60 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:40:36

ABC-flickor (Lisa Larson)