SILVER & METAL / Silver / Tray 10037208
nr 1003 7208
TRAY
silver, Ryssland, Bröderna Gratchow, förgylld, längd: 58 cm, vikt. 2580g, Monogram.
silver, Ryssland, Bröderna Gratchow, förgylld, längd: 58 cm, vikt. 2580g
Condition: Monogram
Withdrawn
Sunday December 20 2015
at 18:08:26
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver