SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bricka med handtag 11944321
nr 1194 4321
Bricka med handtag
Sent 1800-tal, Silver on Copper, Ryska stämplar. Längd: 74
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:25:58
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Bricka med handtag
nr 1194 4321
Bricka med handtag
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.300 kr |
måndag 30 juli 2018 |