KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar / skisser 11611408

nr 1161 1408

Herman Neujd

(1872-1931), Sverige

Teckningar / skisser, Tidigt 1900-tal, modeller

Herman Neujd, svensk skulptör född 1872, död 1931.

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 februari 2018
kl 18:08:44

Herman Neujd

Läs mer om Herman Neujd