MÖBLER / Bord / Fällbord 12101165

nr 1210 1165

Fällbord

Metall. Diameter: 55, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 20:57:48