FURNITURE / Tables / Tea table 5908053
nr 590 8053
TEA TABLE
diameter: 75, height: 75, wear, damages.
diameter: 75, höjd: 75
Condition: slitage, skador
300
SEK 550
Monday July 13 2009
at 17:03:48
300 kr
500 kr
500 kr