MÖBLER / Bord / Satsbord 9018615
nr 901 8615
Satsbord
3 delar, Mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:58:29
30/6 19:52:53