MÖBLER / Bord / Kuvertbord 9133336

nr 913 3336

Kuvertbord

ek, tidigt 1900-tal

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 september 2014
kl 18:30:49

22/9 18:13:30 1      Vinnande bud