MÖBLER / Bord / Bord 14744129

nr 1474 4129

Bord

med klaffar & lådor. Bredd: 90 + 2x25, djup: 60 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:26:56

Superellipsbordet