MÖBLER / Bord / Bord 5257393

nr 525 7393

Bord

20-tal, furu, längd: 92, djup: 59, höjd: 76 (skiva med slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 maj 2008
kl 16:42:09

Superellipsbordet