MÖBLER / Soffor / Soffa 14177459

nr 1417 7459

Soffa

Nyrokoko. Längd: 180cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:16:37

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.