MÖBLER / Soffor / Soffa 8461303

nr 846 1303

Soffa

IKEA, Kardinal, 1960-tal, 2-sits, längd: 150 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 16 september 2013
kl 20:54:18