KONST / Litografier / Serigrafi 9132188
*
nr 913 2188
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), ur 'Spain', 336/350, bladets mått: 68, 5x48
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 19:32:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 19:10:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 913 2188
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), ur 'Spain', 336/350, bladets mått: 68, 5x48
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/9 19:10:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



