ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Sidenbroderi 8086050
nr 808 6050
Sidenbroderi
1700-tal, England eller Frankrike, kiniserande motiv, 132x178
Kondition: skador
Utrop:
15.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:45:45
18/2 16:11:57