GLASS & CERAMICS / Ceramics / Serving dish 13767400

nr 1376 7400

SERVING DISH

Glaserat lergods. Signed, 2000, 51x40,

Glaserat lergods. Signerad, 2000,51x40 cm

Condition: nagg

600

SEK 350

Monday February 1 2021
at 20:47:27