MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 11932039

nr 1193 2039

Chiffonjé

Mörkbetsad björk, 1800-tal. Längd: 103 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 133 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:06:19