GLAS OCH KERAMIK / Glas / Remmare 12994115
nr 1299 4115
Remmare
10 st, 20-tal. Höjd: 16,5
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:35:12
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr