GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pots 7278024

nr 727 8024

POTS

one pair, China, 19th century, height: 22-23, wear, damages.

1 par, Kina, 1800-tal, höjd: 22-23

Condition: slitage, skador

600

SEK 600

Monday November 28 2011
at 18:21:15