KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 16583332

nr 1658 3332

Ulf Lundell

(f. 1949), Sverige

Affisch, Signerad, "Sommarturné 2010", yttermått inklusive ram: 72x53 cm

Kondition: slitage

Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 november 2024
kl 19:49:48

Ulf Lundell

Läs mer om Ulf Lundell