GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 7819563

nr 781 9563

Porslin

3 delar, Kina 1700/1800-tal, höjd: 5-10

Kondition: 1st del med mynningsnagg

Utrop:

800 kr

Såld:

850 kr

måndag 1 oktober 2012
kl 17:49:11