GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6104459

nr 610 4459

Porslin

3 delar, Kina, 1700-/1800-tal

Kondition: skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 16 november 2009
kl 18:26:54