GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 12691422

nr 1269 1422

Porslin

5 delar, Kina. Blåvitt, Höjd: 5 - 29, skador lagningar

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:10:39