GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6972469

nr 697 2469

Porslin

6 delar, Kina, 1700-/1800-tal

Kondition: skador, gamla lagningar

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 maj 2011
kl 19:08:18