GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 6903183
nr 690 3183
Tallrikar
2 st, 1700-tal, Kina, diameter: 28
Kondition: miniatyrnagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 april 2011
kl 19:04:06
7.000 kr
700 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr