GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6035468
nr 603 5468
Tallrikar
7 del, Diverse, Blåvita, Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:03:29
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr