GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 11898297

nr 1189 8297

Tallrikar

+ dosa, 5 delar, Kina / Japan. Diameter: 5,5-25

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

måndag 11 juni 2018
kl 19:30:58