MÖBLER / Bord / Piedestaler 11299482

nr 1129 9482

Piedestaler

2 st, höjd: 62-95

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 september 2017
kl 20:23:03