FURNITURE / Tables / Pedestal 10951357
nr 1095 1357
PEDESTAL
porcelain, around year 1900, height: 94 cm, minor cracks.
porslin, omkring 1900, höjd: 94 cm
Condition: nagg,lagning
1500
SEK 900
Monday Mars 13 2017
at 20:42:35
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr
6