MÖBLER / Bord / Piedestal 5908489

nr 590 8489

Piedestal

höjd. 93

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2009
kl 17:46:11

12/7 22:58:26 1      Vinnande bud
13/7 08:15:17 2      150 kr