GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Orientaliskt porslin 12088356

nr 1208 8356

Orientaliskt porslin

diverse, 16 delar, 14 st. Med skador och lagningar. Längd: ca 12-32cm, djup: ca 12-32cm, höjd: ca 2-8cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 18:12:19

1/10 11:46:06 1      Vinnande bud