KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384030
nr 1538 4030
Ivan Hoflund
(1887-1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, väderkvarnar. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Ivan Hoflund, svensk bildkonstnär född 1887, död 1948 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:33:32
30/4 11:58:46