KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997511
nr 1499 7511
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Utsikt från Södermalm. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:10:42
28/10 13:10:03