KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13745038

nr 1374 5038

Oljemålningar

3 st, Héctor Raul Ulloa Burgos. Signerad, daterad 1984, "Mercado de flores", "Tarde de lluvia", "PLaza Mayor". Olja på duk, 47x57cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:31:13

19/1 16:47:35 1      300 kr
25/1 18:04:12 2      Vinnande bud