KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396324
nr 1539 6324
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, Signerad, daterad 62, "Fågelberget". Olja på pannå, 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:41:51
8/5 20:36:51
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen
nr 1539 6324
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 8 maj 2023 |
| 8/5 20:36:51 | 1 | Vinnande bud |
Tom Krestesen