KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8527721
nr 852 7721
signerad, Balett, 32 x 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:32:10
14/10 19:22:57