KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051123

nr 1305 1123

Mostafa El Razza, Orientaliskt motiv, signerad. 1971. Olja på duk, 78x48 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:59:17

3/2 20:35:29 1      1.000 kr
3/2 20:50:30 2      Vinnande bud