KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773544
nr 1677 3544
Letti Rapp
(f. 1942)
Oljemålning, Letti Rapp (f. 1942), Signerad, daterad A terog - 89, "Lekande rävar". Olja på duk: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:04:10
31/1 08:37:40