KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694297
nr 1669 4297
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1979, hustak. Olja på duk, 59x72 cm, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:23:56
15/12 12:26:46
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram