KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714349
nr 1371 4349
Kalle Andersson, "Grisslehamn". Signerad, daterad 1930. Olja på pannå, 33x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:12:35
800 kr
1.100 kr
1.200 kr