KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989275

nr 1398 9275

John Ivar Berg

(1916-2003), Sverige

Oljemålning, "Vintertankar". Signerad, daterad -68. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x67 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:55:38

24/5 17:44:15 1      Vinnande bud

John Ivar Berg

Läs mer om John Ivar Berg