KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848150
nr 1284 8150
John Carlsson
(1896-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1963. Olja på pannå, 37x45cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:48:32
25/10 20:48:39
300 kr
28/10 18:43:32
John Carlsson
Läs mer om John Carlsson